Uitslag

uitslagen

uitslagen (162)

2007

1e omloop   2e omloop   1/2 finale   finale  
1-2  5-3 | 6-6 1-3 5-3 | 6-0 1-8 4-5 | 0-6 8-9 5-5 | 8-6
3-4  5-4 | 6-4 5-8 5-5 | 4-6 9-15 5-1 | 6-0    
5-6  5-3 | 6-4 9-11 5-5 | 6-4        
7-8  4-5 | 6-6 13-15 4-5 | 2-6        
9-10  5-3 | 6-4            
11-12  5-2 | 6-4            
13-14  5-1 | 6-6            
15-16  5-4 | 6-4            

 

1.  Johan van der Meulen (koning), Auke van der Graaf, Taeke Triemstra (9)
2.  Klaas Berkepas, Pieter Scharringa, Daniël Iseger (8)
3. Wilco Rinia, Karel Nijman, Gert Jan Meekma (1)
3. Feite de Haan, René Anema, Willem Rienks  (15)
Lees meer...

2008

1e omloop   2e omloop   1/2 finale   finale  
1-2  5-2 | 6-6 1-3 3-5 | 2-6 3-5 5-3 | 6-6 3-15 5-4|6-4
3-4  5-4 | 6-0 5-8 5-1 | 6-2 11-15 3-5 | 4-6    
5-6  5-5 | 8-6 9-11 3-5 | 4-6        
7-8  5-5 | 6-8 14-15 1-5 | 4-6        
9-10  5-3 | 6-6            
11-12  5-0 | 6-0            
13-14  3-5 | 4-6            
15-16  5-1 | 6-4            

 

1.  Jochum Bouma, Auke van der Graaf, Douwe Groenendijk (koning) (3)
2.  Gert-Anne van der Bos, Tjitte Bonnema, Folkert van der Wei (15)
3. Johan van der Meulen, Herman Sprik, Taeke Triemstra (5)
3. Rutmer van der Meer, Jacob Wassenaar, Chris Wassenaar (11)
Lees meer...

2009

1e omloop   2e omloop   1/2 finale   finale  
1-2  5-5 | 6-4 1-4 4-5 | 0-6 4-7 0-5 | 4-6 7-10 2-5 | 0-6
3-4  4-5 | 6-6 6-7 2-5 | 0-6 10-14 5-5 | 6-4    
5-6  0-5 | 6-6 10-11 5-0 | 6-0        
7-8  5-2 | 6-4 14-15 5-4 | 6-4        
9-10  0-5 | 2-6            
11-12  5-1 | 6-2            
13-14  3-5 | 4-6            
15-16  5-3 | 6-6            

 

1.  Gert-Anne van der Bos (koning), Folkert van der Wei, Daniël Iseger
2.  Dirk-Yde Sjaarda, Erik Haitsma, Tsjibbe Hansma
3. Site Ferwerda, Gerrit Meijer, Rudolf Soepboer
3. Jan Dirk de Groot, Herman Sprik, Alle Jan Anema
Lees meer...

2010

 

1e omloop   2e omloop   1/2 finale   finale  
1-2 4-5 | 4-6 2-4  4-5 |2-6 4-8 1-5 | 0-6 8-13 5-5 | 6-2 
3-4  5-5 | 6-8 5-8 2-5 | 0-6 9-13 5-5 | 4-6    
5-6  5-0 | 6-2 9-11 5-4 | 6-6        
7-8  1-5 | 4-6 13-16 5-3 | 6-6        
9-10  5-1 | 6-2            
11-12  5-5 | 8-6            
13-14  5-2 | 6-2            
15-16  1-5 | 4-6            

 

1.  Gert Anne van der Bos (koning), Taeke Triemstra, Daniël Iseger
2.  Pieter van Althuis, Jacob Klaas Haitsma, Gerrit Flisijn
3. Marten van der Leest, Pieter Jan Plat, Peter de Boer
3. Arnold Zijlstra, René Anema, Thomas van Zuiden
Lees meer...

2011

1e omloop   2e omloop   1/2 finale   finale  
1-2  5-5 | 6-4 1-4 5-2 | 6-0 1-8 0-5 | 2-6 8-15 5-1|6-4
3-4  0-5 | 2-6 5-8 4-5 | 4-6 11-15 4-5 | 4-6    
5-6  5-0 | 6-0 9-11 4-5 | 6-6        
7-8  3-5 | 2-6 13-15 2-5 | 2-6        
9-10  5-2 | 6-0            
11-12  5-4 | 6-6            
13-14  5-4 | 6-0            
15-16  5-1 | 6-0            

 

1.  Gert Anne van der Bos, Taeke Triemstra, Daniël Iseger (koning) (8)
2.  Martijn Olijnsma, Hylke Bruinsma, Marten Feenstra (15)
3. Jan Dirk de Groot (bijgeloot), Herman Sprik, Folkert van der Wei (1)
3. Michiel Scheepvaart, Jacob Zaagemans, Jan Sjoerd Tolsma (11)
Lees meer...

2012

1e omloop   2e omloop   1/2 finale   finale  
1-2  5-2 | 6-2 1-4 3-5 | 0-6 4-7 1-5 | 0-6 7-14 4-5 | 2-6
3-4  4-5 | 0-6 6-7 4-5 | 4-6 9-14 5-5 | 2-6    
5-6  2-5 | 2-6 9-12 5-3 | 6-2        
7-8  5-3 | 6-4 14-15 5-0 | 6-0        
9-10  5-3 | 6-4            
11-12  3-5 | 6-6            
13-14  0-5 | 6-6            
15-16  5-2 | 6-6            

 

1.  Hendrik Tolsma, René Anema, Thomas van Zuiden (koning) (14)
2.  Gert Anne van der Bos, Taeke Triemstra, Daniël Iseger (7)
3. Johan van der Meulen, Folkert van der Wei, Marten Feenstra (4)
3. Martijn Olijnsma, Hylke Bruinsma, Alle Jan Anema (9)
Lees meer...

2014

1e omloop   2e omloop   1/2 finale   finale  
1-2  4-5 | 0-6 2-3  2-5 | 6-6 3-7  5-5 | 6-0 3-11 0-5 | 6-6
3-4  5-3 | 6-6 6-7 2-5 | 2-6 11-16  5-3 | 6-4    
5-6  1-5 | 6-6 9-12  1-5 | 6-6        
7-8  5-2 | 6-6 14-16  2-5 | 2-6        
9-10  5-1 | 6-2            
11-12  5-3 | 6-0            
13-14  5-5 | 4-6            
15-16  0-5 |4-6            

 

1. Gert Anne van der Bos, Jacob Wassenaar, Daniël Iseger
2.  Jelte-Pieter Dijkstra, Hendrik-Jan van der Velde, Sjoerd de Jong
3.  Martijn Olijnsma, Marten Feenstra, Pier Piersma 
3.   Tjisse Steenstra, Cornelis Terpstra Herman Sprik

* Taeke Triemstra werd na de tweede omloop vervangen door Jacob Wassenaar

Lees meer...

2013

1e omloop   2e omloop   1/2 finale   finale  
1-2  2-5 | 4-6  2-3  1-5 | 2-6 3-6  5-4 | 6-4 3-16 5-2 | 6-2 
3-4  5-0 | 6-6  6-8  5-0 | 6-4  12-16  3-5 | 4-6     
5-6  2-5 | 6-6  9-12  3-5 | 6-6         
7-8  2-5 | 4-6  14-16  4-5 | 6-6         
9-10  5-3 | 6-4             
11-12  2-5 | 2-6             
13-14  4-5 | 6-6             
15-16  3-5 | 6-6             

 

1. Johan van der Meulen, Renze Pieter Hiemstra (koning), Hylke Bruinsma (3)
2.  Tjisse Steenstra, Jacob Wassenaar, Cornelis Terpstra (16)
3.  Gert-Anne van der Bos, Cornelis Terpstra, Daniël Iseger (12)
3.  Jelte-Pieter Dijkstra, Herman Sprik, Sjoerd de Jong (6)
Lees meer...
Abonneren op deze RSS feed

Log in